rackets Fixture

National Schools' Championships 2021 *Sponsored by Brown Advisory

Dec 11, 2021 - Dec 18, 2021 The Queen’s Club RPA

Update Dec 18, 2021 (Updated Draws & Results)
Published Aug 02, 2021

First Round

Date/Time Fixture Score
Dec 15, 2021 - 1:30 PM F. Kirkland (Ton) bt 1 O. Hatfield (SPS) 15/8 13/15 15/3 7/15 15/12
Dec 15, 2021 - 2:30 PM T. Sotir (Har) bt A. Macpherson (Ton) 15/13 8/15 15/10 15/11
Dec 15, 2021 - 11:30 AM P. McCourt (Etn) bt W. Baring (Etn) 15/7 15/7 15/12
Dec 15, 2021 - 5:30 PM 4 J. Rossiter (SPS) bt G. Livesey (SPS) 12/15 15/3 15/5 18/13
Dec 15, 2021 - 4:30 PM 3 M. Garson (Rad) bt W. Walker (Etn) 15/3 15/11 15/10
Dec 15, 2021 - 12:30 PM O. Cox (Mlv) bt G. Acheson-Gray (Rad) 15/6 15/3 5/15 15/7
Dec 15, 2021 - 6:30 PM H. Daly (Etn) bt R. Sarin (SPS) 15/5 15/2 15/11
Dec 15, 2021 - 3:30 PM 2 W. Pike (Ton) bt A. Ponsonby (Ton) 15/5 15/2 10/15 15/8

Quarter Finals

Date/Time Fixture Score
Dec 16, 2021 - 4:00 PM F. Kirkland (Ton) bt T. Sotir (Har) 15/12 15/5 5/15 5/15 15/13
Dec 16, 2021 - 5:00 PM 4 J. Rossiter (SPS) bt P. McCourt (Etn) 6/15 15/9 15/8 15/16 15/1
Dec 16, 2021 - 6:00 PM 3 M. Garson (Rad) bt O. Cox (Mlv) 15/7 15/4 15/3
Dec 16, 2021 - 7:00 PM H. Daly (Etn) bt 2 W. Pike (Ton) 5/15 15/5 15/9 10/15 15/12

Semi Final

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 3:30 PM F. Kirkland (Ton) bt 4 J. Rossiter (SPS) 2/15 1/15 15/14 15/8 15/7
Dec 17, 2021 - 4:30 PM 3 M. Garson (Rad) bt H. Daly (Etn) 12/15 15/10 12/15 15/4 15/9

Final

Date/Time Fixture Score
Dec 18, 2021 - 3:00 PM Magnus Garson (Radley) beat Finn Kirkland (Tonbridge) 15/1 15/5 15/10

First Round

Date/Time Fixture Score
Dec 13, 2021 - 11:00 AM R. Slatter (Che) bt M. Woodford (Mar) 15/5 15/10
Dec 13, 2021 - 12:00 PM A. Jain (Hby) bt M. Donald (Rad) 15/2 15/5
Dec 13, 2021 - 1:00 PM D. Corbett (Mar) bt B. Tomlinson (Wel) 15/0 15/1
Dec 14, 2021 - 11:00 AM H. Campbell-Walter (Mar) bt J. Coley (Che) 15/17 15/12 15/1
Dec 11, 2021 - 1:00 PM G. Kent (Wel) bt F. White (Che) 15-5 15-0
Dec 11, 2021 - 12:30 PM N. Nassuphis (Ton) bt T. Pascoe (Cha) 15-0 15-3
Dec 12, 2021 - 5:00 PM C. Bridges (Cha) bt J. Plummeridge (Clt) 15/11 15/7
Dec 11, 2021 - 1:30 PM S. Robertson (Win) bt H. Lavelle (Cha) 10-15 15-12 15-5
Dec 13, 2021 - 3:30 PM T. Jensen (SPS) bt W. Windows (Clt) 15/9 10/15 15/7

Second Round

Date/Time Fixture Score
Dec 12, 2021 - 1:30 PM S. Martin-Jenkins (Mar) bt G. Speake (SPS) 16/14 15/1
Dec 12, 2021 - 6:00 PM H. Brown (Etn) bt W. Murphy (Clt) 15/4 15/3
Dec 11, 2021 - 10:30 AM O. Sykes (Ton) bt A. Rajkumar (SPS) 15-11 15-1
Dec 13, 2021 - 4:00 PM R. Slatter (Che) bt A. Jain (Hby) 17/14 15/8
Dec 11, 2021 - 2:30 PM O. Weldon (Etn) bt J. Stephenson (Mlv) 12/15 15/1 15/2
Dec 14, 2021 - 10:00 AM 8 O. Gibbon (Win) bt M. Pretor-Pinney (Mar) 15/10 15/9
Dec 14, 2021 - 12:00 PM 5 M. Holland (Mlv) bt T. Rynn (Hby) 15/9 15/5
Dec 14, 2021 - 2:30 PM J. Davies (Clt) bt J. Jones (Ton) 15/11 15/11
Dec 14, 2021 - 10:30 AM S. Owston (Har) bt M. Ecclestone (Hby) 15/2 16/13
Dec 14, 2021 - 12:30 PM D. Corbett (Mar) bt H. Campbell-Walter (Mar) 15/4 14/15 15/10
Dec 12, 2021 - 11:00 AM V. Bhamre (SPS) bt S. Hebblethwaite (Mar) 15/9 7/15 15/10
Dec 14, 2021 - 1:00 PM T. Boorman (Mlv) bt G. Stevens (Wel) 15/11 12/15 15/11
Dec 11, 2021 - 5:00 PM 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt A. Catto (Mlv) 15/6 15/5
Dec 11, 2021 - 11:00 AM 3 B. Wells (Hby) bt A. Brand (Ton) 0/15 15/7 15/2
Dec 13, 2021 - 2:00 PM J. Tate (Mar) bt T. Kinmont 15/0 15/0
Dec 11, 2021 - 3:00 PM N.Nassuphis (Ton) bt G. Kent (Wel) 7-15 15-8 15-12
Dec 11, 2021 - 11:30 AM B. Barnes (Wel) bt S. Hadfield (Ton) 15-1 15-4
Dec 13, 2021 - 1:00 PM T. Nicholson (Che) bt H. Markham (Rad) w/o
Dec 11, 2021 - 10:00 AM R. Docherty (Ton) bt 6 H. Baker (Cha) 15-6 15-8
Dec 13, 2021 - 12:30 PM 7 J. Duncan (Rad) bt M. Allen (Clt) 15/8 15/5
Dec 14, 2021 - 4:30 PM H. Lefranc (SPS) bt H. Buxton (Etn) 9/15 15/10 15/5
Dec 12, 2021 - 7:00 PM C. Bridges (Cha) bt A. King (Win) 15/4 15/3
Dec 13, 2021 - 5:30 PM T. Jensen (SPS) bt S. Robertson (Win) 15/0 15/4
Dec 14, 2021 - 5:30 PM V. Patel (Har) bt C. Dymond (Ton) 15/7 15/10
Dec 12, 2021 - 4:00 PM D. Carr-Hill (Ton) bt F. James (Etn) 12/15 15/10 15/6

Third Round

Date/Time Fixture Score
Dec 12, 2021 - 3:00 PM S. Martin-Jenkins (Mar) bt A. Baker (Che) 16/13 15/8
Dec 12, 2021 - 7:00 PM H. Brown (Etn) bt O. Sykes (Ton) 5/13 15/12
Dec 14, 2021 - 3:00 PM R. Slatter (Che) bt O. Weldon (Etn) 4/15 15/7 15/7
Dec 14, 2021 - 1:30 PM 8 O. Gibbon (Win) bt J. Cox (Mlv) 15/11 15/13
Dec 14, 2021 - 5:00 PM 5 M. Holland (Mlv) bt J. Davies (Clt) 15/5 15/2
Dec 14, 2021 - 7:30 PM D. Corbett (Mar) bt S. Owston (Har) 15/3 11/15 15/9
Dec 14, 2021 - 3:30 PM T. Boorman (Mlv) bt V. Bhamre (SPS) 15/6 15/3
Dec 14, 2021 - 4:00 PM 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt J. Postlewhite (Cha) 15/3 15/0
Dec 12, 2021 - 6:30 PM 3 B. Wells (Hby) bt C. Sneddon (Ton) 15/4 15/8
Dec 13, 2021 - 4:30 PM A. Sillars (Win) bt J. Tate (Mar) 15/7 15/10
Dec 13, 2021 - 5:00 PM N.Nassuphis (Ton) bt B. Barnes (Wel) 18/13 16/14
Dec 13, 2021 - 1:30 PM R. Docherty (Ton) bt T. Nicholson (Che) 16-14 15-6
Dec 14, 2021 - 6:00 PM 7 J. Duncan (Rad) bt H. Lefranc (SPS) 15/11 15/11
Dec 14, 2021 - 1:30 PM T. Jensen (SPS) bt C. Bridges (Cha) 17/15 16/14
Dec 14, 2021 - 7:00 PM V. Patel (Har) bt D. Carr-Hill (Ton) 15/13 15/12
Dec 13, 2021 - 2:30 PM J. Burnell (Mar) bt F. Sanders (Che) 15/4 16/13

Fourth Round

Date/Time Fixture Score
Dec 15, 2021 - 4:00 PM S. Martin-Jenkins (Mar) bt H. Brown (Etn) 15/6 15/8
Dec 15, 2021 - 4:30 PM R. Slatter (Che) bt 8 O. Gibbon (Win) 5/15 15/9 15/11
Dec 15, 2021 - 5:00 PM 5 M. Holland (Mlv) bt D. Corbett (Mar) 15/2 15/4
Dec 15, 2021 - 5:30 PM 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt T. Boorman (Mlv) 16/13 15/4
Dec 15, 2021 - 6:00 PM A. Sillars (Win) bt 3 B. Wells (Hby) 15/0 15/9
Dec 15, 2021 - 6:30 PM N. Nassuphis (Ton) bt R. Docherty (Ton) 15/4 15/4
Dec 15, 2021 - 7:00 PM 7 J. Duncan (Rad) bt T. Jensen (SPS) 15/6 15/4
Dec 15, 2021 - 7:30 PM V. Patel (Har) bt J. Burnell (Mar) 15/9 15/7

Quarter Finals

Date/Time Fixture Score
Dec 16, 2021 - 2:00 PM R. Slatter (Che) bt S. Martin-Jenkins (Mar) 15/10 15/10
Dec 16, 2021 - 2:30 PM 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt 5 M. Holland (Mlv) 10/15 15/12 15/7
Dec 16, 2021 - 3:00 PM A. Sillars (Win) bt N. Nassuphis (Ton) 15/10 15/9
Dec 16, 2021 - 3:30 PM 7 J. Duncan (Rad) bt V. Patel (Har) 15/11 15/12

Semi Finals

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 1:30 PM P. Compton-Burnett (Etn) bt R. Slatter (Che) 15/9 15/9 15/4
Dec 17, 2021 - 2:30 PM A. Sillars (Win) bt 7 J. Duncan (Rad) 15/10 15/9

Final

Date/Time Fixture Score
Dec 18, 2021 - 1:00 PM A. Sillars (Win) bt P. Compton-Burnett (Etn) 15/11 15/13 15/18 6/15 15/10

First Round

Date/Time Fixture Score
Dec 14, 2021 - 1:30 PM N. Alizadeh (SPS) bt A. Garson (Rad) 15/9 15/9
Dec 12, 2021 - 3:30 PM H. Bridgeman (Etn) bt F. Willis (Clt) 15/6 13/16 15/11
Dec 12, 2021 - 10:00 AM L. Massi (SPS) bt J. Codrington (Har) 15/1 15/2
Dec 11, 2021 - 3:00 PM 8 F. Thomson (Wel) bt A. Karpe (Etn) 1/15 15/9 15/4
Dec 12, 2021 - 2:00 PM 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt N. Dyer (SPS) 15/2 15/0
Dec 11, 2021 - 4:00 PM M. Kwintner (Che) bt C. Raeside (Cha) 15-4 15-0
Dec 11, 2021 - 4:30 PM S. Pike (Ton) bt A. Harker (Win) 15/7 15/11
Dec 12, 2021 - 2:00 PM R. Tate (Mar) bt J. Morling (Che) 15/10 15/8
Dec 13, 2021 - 2:30 PM M. Barnes (Rad) vs J. Wilson (SPS) 15/11 15/5
Dec 11, 2021 - 12:00 PM J. Moretti (SPS) bt M. Lowrey (Wel) 15/2 11/15 15/10
Dec 12, 2021 - 11:00 AM G. Stanhope (Har) bt M. Wyman (Mar) 15/4 15/8
Dec 12, 2021 - 11:30 AM 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt E. Burton (Mar) 15/0 15/2
Dec 12, 2021 - 2:30 PM C. Kirkwood (Mar) bt K. Patel (SPS) 15/5 4/15 15/6
Dec 11, 2021 - 5:00 PM R. Quinton (Cha) bt E. Hall (SPS) 15/9 11/15 18/13

Second Round

Date/Time Fixture Score
Dec 11, 2021 - 11:00 AM 1 B. Vallat (Win) bt J. Pym (Wel) 15-2 15-0
Dec 14, 2021 - 3:00 PM N. Alizadeh (SPS) bt T. Denner (Clt) 15/2 15/1
Dec 12, 2021 - 7:00 PM A. Campbell (Clt) bt H. Bridgeman (Etn) 15/5 15/11
Dec 14, 2021 - 10:00 AM 8 F.Thomson (Wel) bt L. Massi (SPS) 16/14 11/15 15/7
Dec 12, 2021 - 4:00 PM 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt F. Moore (Che) 15/4 15/3
Dec 11, 2021 - 6:00 PM S. Pike (Ton) bt M. Kwintner (Che) 7/15 15/5 15/0
Dec 12, 2021 - 12:00 PM H. Knight (Etn) bt F. Sharp (Mlv) 15/5 15/12
Dec 12, 2021 - 6:00 PM 4 H. Nicholls (Win) bt T. Bond (Rug) 15/1 15/0
Dec 12, 2021 - 10:30 AM 3 H. Acheson-Gray (Rad) bt A. Varma (Etn) 15/2 15/8
Dec 12, 2021 - 5:30 PM B. Foster (Wgt) bt R. Tate (Mar) 15/5 15/1
Dec 14, 2021 - 10:30 AM M. Barnes (Rad) bt J. Moretti (SPS) 15/0 15/0
Dec 12, 2021 - 1:00 PM 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt G. Stanhope (Har) 15/2 15/9
Dec 12, 2021 - 8:30 PM C. Kirkwood (Mar) bt J. Richardson (Che) 15/10 15/9
Dec 11, 2021 - 6:30 PM O. Bamford (Ton) bt R. Quinton (Cha) 15/9 15/3
Dec 11, 2021 - 2:00 PM E. Carter (Che) bt N. Prabhu (SPS) 15-8 15-8
Dec 11, 2021 - 2:30 PM D. Pandy (SPS) bt 2 S. Seecharan (Ton) w/o

Third Round

Date/Time Fixture Score
Dec 15, 2021 - 10:30 AM 1 B.Vallat (Win) bt N. Alizadeh (SPS) 15/6 15/7
Dec 14, 2021 - 2:00 PM 8 F.Thomson (Wel) bt A. Campbell (Clt) 12/15 15/9 15/6
Dec 14, 2021 - 7:00 PM 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt S. Pike (Ton) 15/4 15/6
Dec 14, 2021 - 11:00 AM 4 H. Nicholls (Win) bt H. Knight (Etn) 15/1 15/3
Dec 12, 2021 - 10:30 AM 3 H. Acheson-Gray (Rad) bt B. Foster (Wgt) 15/2 15/0
Dec 14, 2021 - 12:30 PM 6 J. Hazari-Webb (Ton) M. Barnes (Rad) 15/0 15/7
Dec 14, 2021 - 4:00 PM O. Bamford (Ton) bt C. Kirkwood (Mar) 15/8 5/15 15/1
Dec 14, 2021 - 8:00 PM E. Carter (Che) bt D. Pandy (SPS) 15-8 15-8

Quarter Finals

Date/Time Fixture Score
Dec 16, 2021 - 12:01 PM 1 B.Vallat (Win) bt 8 F.Thomson (Wel) 15/0 15/3
Dec 16, 2021 - 12:30 PM 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt 4 H. Nicholls (Win) 15/8 17/15
Dec 16, 2021 - 1:00 PM 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt 3 H. Acheson-Gray (Rad) 15/11 12/15 15/8
Dec 16, 2021 - 1:30 PM O. Bamford (Ton) bt E. Carter (Che) 15/14 15/2

Semi Final

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 11:20 AM 1 B.Vallat (Win) bt 5 R. Acheson-Gray (Rad) 15/4 15/14 15/2
Dec 17, 2021 - 12:20 PM 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt O. Bamford (Ton) 15/10 15/4 15/2

Final

Date/Time Fixture Score
Dec 18, 2021 - 11:00 AM B Vallat (Win) bt J Harazi-Webb (Ton) 15/1 15/2 15/8

First Round

Date/Time Fixture Score
Dec 13, 2021 - 10:00 AM J. Mannon (Ton) bt O. Tait (Win) 15/0 15/13
Dec 13, 2021 - 11:00 AM O. Frost (Win) bt K. Neu (Mar) 16/13 15/0
Dec 12, 2021 - 4:30 PM H. Jacobs (Ton) bt O. Webster (Cha) 15/2 15/4
Dec 14, 2021 - 5:00 PM H. Clarke (Etn) bt R. Kirby (Wel) 15/10 15/5
Dec 13, 2021 - 2:00 PM A. Munn (Mar) bt H. Owens (Har) 15/5 15/2
Dec 13, 2021 - 3:00 PM B. Mallinson (Wel) bt C. Chambers (Har) 15/0 15/3
Dec 12, 2021 - 11:30 AM P. Ballingal (Har) bt G. Herring (Clt) 15/12 15/5
Dec 11, 2021 - 1:30 PM T. Cox (Mlv) bt C. Quirke (Che) 15/10 15/2
Dec 11, 2021 - 12:30 PM Kirkby (Wel) bt A. Hay (Win) 15/7 15/1

Second Round

Date/Time Fixture Score
Dec 11, 2021 - 10:30 AM 1 F. Jennings (Hby) bt A. Loder (Cha) 15/1 15/1
Dec 13, 2021 - 11:30 AM S. Moore (Che) bt L. Brunner (Win) 15/6 15/10
Dec 14, 2021 - 11:30 AM B. Wateridge (Rad) bt R. Balmain (Win) 15/12 15/0
Dec 14, 2021 - 12:00 PM H. Donald (Rad) bt S. Kingsbury (Win) 15/4 16/13
Dec 13, 2021 - 3:00 PM O. Frost (Win) bt J. Mannon (Ton) 15/10 16/13
Dec 12, 2021 - 8:00 PM H. Jacobs (Ton) bt R. McGreggor (Win) 15/0 15/3
Dec 13, 2021 - 12:00 PM T. Campbell-Johnson (Har) bt K. Dalwood (Hby) 15/2 15/1
Dec 13, 2021 - 12:30 PM 8 A. Searson (Che) bt T. Threlfell (Hby) 15/3 15/0
Dec 12, 2021 - 9:00 AM A. Duguid (Etn) bt K. Vujnovic (SPS) 15/12 7/15 15/9
Dec 12, 2021 - 12:00 PM N. Baggett (Rad) bt H. Lister (Har) 15/2 15/0
Dec 14, 2021 - 6:30 PM H. Clarke (Etn) bt P. Ballingal (Har) 15/7 17/14
Dec 11, 2021 - 12:00 PM J. Kirkland (Ton) bt B. Tilbury (Hby) 15/4 15/1
Dec 12, 2021 - 5:30 PM 4 A. Siniscalo (SPS) bt G. Zawoda (Mar) 15/5 15/9
Dec 11, 2021 - 2:00 PM 3 F. Gunston (Mlv) bt A. Quirke (Che) 15/0 15/1
Dec 13, 2021 - 10:30 AM H. Evans (Che) bt A. Royle (Har) 18/13 11/15 ret
Dec 13, 2021 - 4:30 PM B. Mallinson (Wel) bt A. Munn (Mar) 15/6 15/4
Dec 14, 2021 - 3:30 PM B. Bratley (Etn) bt H. Porter (Har) 15/2 15/7
Dec 11, 2021 - 10:00 AM 6 J. Bristowe (Win) bt S. Podder (SPS) 15/2 15/10
Dec 14, 2021 - 1:00 PM 7 S. Edwards (Wel) bt Z. Cooke-Priest (Mar) 15/6 15/7
Dec 12, 2021 - 10:30 AM F. Biddulph (Che) bt O. Oldenhove (Win) 15/4 15/1
Dec 12, 2021 - 9:30 AM T. Smith-Bingham (Etn) bt F. Barker (Rad) 18/15 15/8
Dec 11, 2021 - 3:30 PM T. Cox (Mlv) bt ? Kirkby (Wel) 15/5 14/17 15/4
Dec 12, 2021 - 12:30 PM E. Hector (Ton) bt B. Hufford-Hall (Har) 15/8 17/14
Dec 12, 2021 - 10:00 AM T. Henman (Rad) bt D. Nellen (Etn) 15/10 17/14
Dec 11, 2021 - 3:30 PM A. Hogben (SPS) bt J. Harrison (Mlv) 15/5 15/5
Dec 11, 2021 - 4:00 PM 2 S. Clements (Mlv) bt R. Todd (SPS) 15/5 15/9

Third Round

Date/Time Fixture Score
Dec 13, 2021 - 5:00 PM 1 F. Jennings (Hby) bt S. Moore (Che) 15/0 15/2
Dec 14, 2021 - 2:30 PM B. Wateridge (Rad) bt H. Donald (Rad) 15/6 11/15 15/7
Dec 13, 2021 - 7:30 PM O. Frost (Win) bt H. Jacobs (Ton) 5/15 16/11 15/8
Dec 13, 2021 - 3:30 PM 8 A. Searson (Che) bt T. Campbell-Johnson (Har) 18/13 2/15 15/3
Dec 12, 2021 - 2:30 PM N. Baggett (Rad) bt A. Duguid (Etn) 7/15 15/11 15/4
Dec 15, 2021 - 9:00 AM H. Clarke (Etn) bt H. Hardinges (Mlv) 17/14 15/8
Dec 12, 2021 - 8:30 PM M. Herron (Har) bt B. Evans (Mlv) 15/2 15/7
Dec 12, 2021 - 8:00 PM 4 A. Siniscalo (SPS) bt J. Kirkland (Ton) 15/0 15/6
Dec 12, 2021 - 7:30 PM 3 F. Gunston (Mlv) bt H. Dighe (Hby) 15/2 15/8
Dec 13, 2021 - 1:30 PM H. Evans (Che) bt J. Mitchell (Win) 15/6 15/0
Dec 13, 2021 - 2:00 PM B. Mallinson (Wel) bt J. Nelson (Har) 15/12 15/9
Dec 14, 2021 - 5:30 PM 6 J. Bristowe (Win) bt B. Bratley (Etn) 17/14 15/4
Dec 14, 2021 - 6:00 PM 7 S. Edwards (Wel) bt F. Biddulph (Che)
Dec 12, 2021 - 1:00 PM T. Cox (Mlv) bt T. Smith-Bingham (Etn) 15/12 11/15 15/12
Dec 12, 2021 - 5:00 PM E. Hector (Ton) bt T. Henman (Rad) 15/8 15/2
Dec 11, 2021 - 6:00 PM 2 S. Clements (Mlv) bt A. Hogben (SPS) 15/1 15/10

Fourth Round

Date/Time Fixture Score
Dec 15, 2021 - 10:30 AM 1 F. Jennings (Hby) bt B. Wateridge (Rad) 15/0 15/0
Dec 15, 2021 - 10:00 AM 8 A. Searson (Che) bt O. Frost (Win) 15/7 15/8
Dec 15, 2021 - 11:00 AM N. Baggett (Rad) bt H. Clarke (Etn) 15/5 15/10
Dec 13, 2021 - 4:00 PM 4 A. Siniscalo (SPS) bt M. Herron (Har) 15/6 15/2
Dec 15, 2021 - 9:30 AM 3 F. Gunston (Mlv) bt H. Evans (Che) 15/4 15/2
Dec 15, 2021 - 9:30 AM 6 J. Bristowe (Win) bt B. Mallinson (Wel) 15/1 15/0
Dec 15, 2021 - 9:00 AM 7 S. Edwards (Wel) bt T. Cox (Mlv) 15/9 15/4
Dec 14, 2021 - 6:30 PM E. Hector (Ton) bt 2 S. Clements (Mlv) 15/6 15/6

Quarter Finals

Date/Time Fixture Score
Dec 16, 2021 - 10:00 AM 1 F. Jennings (Hby) bt 8 A. Searson (Che) 15/3 15/1
Dec 16, 2021 - 10:30 AM 4 A. Siniscalo (SPS) bt N. Baggett (Rad) 2/15 15/6 15/4
Dec 16, 2021 - 11:00 AM 3 F. Gunston (Mlv) bt 6 J. Bristowe (Win) 15/6 15/5
Dec 16, 2021 - 11:30 AM 7 S. Edwards (Wel) bt E. Hector (Ton) 16/13 15/11

Semi Final

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 10:40 AM 1 F. Jennings (Hby) bt 4 A. Siniscalo (SPS) 15/7 15/4
Dec 17, 2021 - 10:00 AM 3 F. Gunston (Mlv) bt 7 S. Edwards (Wel) 15/10 15/6

Final

Date/Time Fixture Score
Dec 18, 2021 - 10:00 AM F Jennings (Hby) bt F Gunston (Mlv) 15/1 15/8

First Round

Date/Time Fixture Score
Dec 16, 2021 - 2:00 PM Clifton (M. Issacs & S. Trujillo) bt Cheltenham 5 (E. Lewis & B. Cornwell) 12/15 15/8 15/12 15/1012/15 15/8 15/12 15/10
Dec 16, 2021 - 4:00 PM Marlborough (T. Barber & G. Hornby) bt Cheltenham 6 (H. Oates & R. Coull) 15/0 15/8 15/12
Dec 16, 2021 - 3:00 PM Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) bt Haileybury (A. Buchan & M. Jennings) 15/1 15/6 15/5

Quarter Final

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 1:30 PM 1. Wellington (F. Sweet & L Redshaw) bt Cheltenham 7 (A. McAuliffe & I. Mace) 15/5 15/4
Dec 17, 2021 - 4:30 PM Marlborough (T. Barber & G. Hornby) bt Clifton (M. Issacs & S. Trujillo) 15/8 15/10 15/0
Dec 17, 2021 - 3:30 PM Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) bt Cheltenham 2 (I. Yardley & L. Sutton)vs Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) 15/10 5/15 15/3 15/12
Dec 17, 2021 - 2:30 PM 2. Cheltenham (A. Vivian-Robinson & T. Wood) bt Cheltenham 4 (A. Carter & L. Davis) 15/4 15/5

Semi Final

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 6:30 PM Wellington (F. Sweet & L Redshaw) bt Marlborough (T. Barber & G. Hornby) 15/11 15/3 15/1
Dec 17, 2021 - 5:30 PM Cheltenham (A. Vivian-Robinson & T. Wood) bt Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) 15/6 15/4 15/3

Final

Date/Time Fixture Score
Dec 18, 2021 - 2:00 PM Wellington (F. Sweet & L Redshaw) bt Cheltenham (A. Vivian-Robinson & T. Wood) 15/11 15/10 18/17

Quarter Finals

Date/Time Fixture Score
Dec 16, 2021 - 5:00 PM 1. Cheltenham (K. Baker & M. Lesley) bt Cheltenham 6 (T. Coley & M. Archer)
Dec 16, 2021 - 6:30 PM Wellington 5 (C. Tait & G. Hutchinson) bt Wellington 2 (S. Purdom & C. Malone) 15/11 17/15
Dec 16, 2021 - 5:45 PM Cheltenham 2 (R. Hanbury & M. Fletcher) bt Clifton (I. Maloney & G. Barnes)
Dec 16, 2021 - 7:15 PM 2. Wellington (L. Hue Williams & O. Holroyd) bt Cheltenham 4 (M. Watson & I. Elliman) 15/6 17/14

Semi Final

Date/Time Fixture Score
Dec 17, 2021 - 10:00 AM 1. Cheltenham (K. Baker & M. Lesley) bt Wellington 5 (C. Tait & G. Hutchinson) 18/13 15/3
Dec 17, 2021 - 11:00 AM 2. Wellington (L. Hue Williams & O. Holroyd) bt Cheltenham 2 (R. Hanbury & M. Fletcher) 15/11 15/10

Final

Date/Time Fixture Score
Dec 18, 2021 - 12:00 PM K Baker and M Lesley (Cheltenham) beat L Holroyd and L Hue Williams (Wellington) 6/15 15/2 15/8 15/8
Round Date/Time Fixture Score
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 F. Kirkland (Ton) bt 1 O. Hatfield (SPS) 15/8 13/15 15/3 7/15 15/12
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 T. Sotir (Har) bt A. Macpherson (Ton) 15/13 8/15 15/10 15/11
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 P. McCourt (Etn) bt W. Baring (Etn) 15/7 15/7 15/12
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 4 J. Rossiter (SPS) bt G. Livesey (SPS) 12/15 15/3 15/5 18/13
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 3 M. Garson (Rad) bt W. Walker (Etn) 15/3 15/11 15/10
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 O. Cox (Mlv) bt G. Acheson-Gray (Rad) 15/6 15/3 5/15 15/7
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 H. Daly (Etn) bt R. Sarin (SPS) 15/5 15/2 15/11
Foster Cup 2021 - First Round Dec 15, 2021 2 W. Pike (Ton) bt A. Ponsonby (Ton) 15/5 15/2 10/15 15/8
Foster Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 F. Kirkland (Ton) bt T. Sotir (Har) 15/12 15/5 5/15 5/15 15/13
Foster Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 4 J. Rossiter (SPS) bt P. McCourt (Etn) 6/15 15/9 15/8 15/16 15/1
Foster Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 3 M. Garson (Rad) bt O. Cox (Mlv) 15/7 15/4 15/3
Foster Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 H. Daly (Etn) bt 2 W. Pike (Ton) 5/15 15/5 15/9 10/15 15/12
Foster Cup 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 F. Kirkland (Ton) bt 4 J. Rossiter (SPS) 2/15 1/15 15/14 15/8 15/7
Foster Cup 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 3 M. Garson (Rad) bt H. Daly (Etn) 12/15 15/10 12/15 15/4 15/9
Foster Cup 2021 - Final Dec 18, 2021 Magnus Garson (Radley) beat Finn Kirkland (Tonbridge) 15/1 15/5 15/10
Renny Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 R. Slatter (Che) bt M. Woodford (Mar) 15/5 15/10
Renny Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 A. Jain (Hby) bt M. Donald (Rad) 15/2 15/5
Renny Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 D. Corbett (Mar) bt B. Tomlinson (Wel) 15/0 15/1
Renny Cup 2021 - First Round Dec 14, 2021 H. Campbell-Walter (Mar) bt J. Coley (Che) 15/17 15/12 15/1
Renny Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 G. Kent (Wel) bt F. White (Che) 15-5 15-0
Renny Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 N. Nassuphis (Ton) bt T. Pascoe (Cha) 15-0 15-3
Renny Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 C. Bridges (Cha) bt J. Plummeridge (Clt) 15/11 15/7
Renny Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 S. Robertson (Win) bt H. Lavelle (Cha) 10-15 15-12 15-5
Renny Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 T. Jensen (SPS) bt W. Windows (Clt) 15/9 10/15 15/7
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 S. Martin-Jenkins (Mar) bt G. Speake (SPS) 16/14 15/1
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 H. Brown (Etn) bt W. Murphy (Clt) 15/4 15/3
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 O. Sykes (Ton) bt A. Rajkumar (SPS) 15-11 15-1
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 R. Slatter (Che) bt A. Jain (Hby) 17/14 15/8
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 O. Weldon (Etn) bt J. Stephenson (Mlv) 12/15 15/1 15/2
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 8 O. Gibbon (Win) bt M. Pretor-Pinney (Mar) 15/10 15/9
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 5 M. Holland (Mlv) bt T. Rynn (Hby) 15/9 15/5
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 J. Davies (Clt) bt J. Jones (Ton) 15/11 15/11
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 S. Owston (Har) bt M. Ecclestone (Hby) 15/2 16/13
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 D. Corbett (Mar) bt H. Campbell-Walter (Mar) 15/4 14/15 15/10
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 V. Bhamre (SPS) bt S. Hebblethwaite (Mar) 15/9 7/15 15/10
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 T. Boorman (Mlv) bt G. Stevens (Wel) 15/11 12/15 15/11
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt A. Catto (Mlv) 15/6 15/5
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 3 B. Wells (Hby) bt A. Brand (Ton) 0/15 15/7 15/2
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 J. Tate (Mar) bt T. Kinmont 15/0 15/0
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 N.Nassuphis (Ton) bt G. Kent (Wel) 7-15 15-8 15-12
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 B. Barnes (Wel) bt S. Hadfield (Ton) 15-1 15-4
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 T. Nicholson (Che) bt H. Markham (Rad) w/o
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 R. Docherty (Ton) bt 6 H. Baker (Cha) 15-6 15-8
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 7 J. Duncan (Rad) bt M. Allen (Clt) 15/8 15/5
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 H. Lefranc (SPS) bt H. Buxton (Etn) 9/15 15/10 15/5
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 C. Bridges (Cha) bt A. King (Win) 15/4 15/3
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 T. Jensen (SPS) bt S. Robertson (Win) 15/0 15/4
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 V. Patel (Har) bt C. Dymond (Ton) 15/7 15/10
Renny Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 D. Carr-Hill (Ton) bt F. James (Etn) 12/15 15/10 15/6
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 S. Martin-Jenkins (Mar) bt A. Baker (Che) 16/13 15/8
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 H. Brown (Etn) bt O. Sykes (Ton) 5/13 15/12
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 R. Slatter (Che) bt O. Weldon (Etn) 4/15 15/7 15/7
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 8 O. Gibbon (Win) bt J. Cox (Mlv) 15/11 15/13
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 5 M. Holland (Mlv) bt J. Davies (Clt) 15/5 15/2
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 D. Corbett (Mar) bt S. Owston (Har) 15/3 11/15 15/9
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 T. Boorman (Mlv) bt V. Bhamre (SPS) 15/6 15/3
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt J. Postlewhite (Cha) 15/3 15/0
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 3 B. Wells (Hby) bt C. Sneddon (Ton) 15/4 15/8
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 A. Sillars (Win) bt J. Tate (Mar) 15/7 15/10
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 N.Nassuphis (Ton) bt B. Barnes (Wel) 18/13 16/14
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 R. Docherty (Ton) bt T. Nicholson (Che) 16-14 15-6
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 7 J. Duncan (Rad) bt H. Lefranc (SPS) 15/11 15/11
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 T. Jensen (SPS) bt C. Bridges (Cha) 17/15 16/14
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 V. Patel (Har) bt D. Carr-Hill (Ton) 15/13 15/12
Renny Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 J. Burnell (Mar) bt F. Sanders (Che) 15/4 16/13
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 S. Martin-Jenkins (Mar) bt H. Brown (Etn) 15/6 15/8
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 R. Slatter (Che) bt 8 O. Gibbon (Win) 5/15 15/9 15/11
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 5 M. Holland (Mlv) bt D. Corbett (Mar) 15/2 15/4
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt T. Boorman (Mlv) 16/13 15/4
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 A. Sillars (Win) bt 3 B. Wells (Hby) 15/0 15/9
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 N. Nassuphis (Ton) bt R. Docherty (Ton) 15/4 15/4
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 7 J. Duncan (Rad) bt T. Jensen (SPS) 15/6 15/4
Renny Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 V. Patel (Har) bt J. Burnell (Mar) 15/9 15/7
Renny Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 R. Slatter (Che) bt S. Martin-Jenkins (Mar) 15/10 15/10
Renny Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 4 P. Compton-Burnett (Etn) bt 5 M. Holland (Mlv) 10/15 15/12 15/7
Renny Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 A. Sillars (Win) bt N. Nassuphis (Ton) 15/10 15/9
Renny Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 7 J. Duncan (Rad) bt V. Patel (Har) 15/11 15/12
Renny Cup 2021 - Semi Finals Dec 17, 2021 P. Compton-Burnett (Etn) bt R. Slatter (Che) 15/9 15/9 15/4
Renny Cup 2021 - Semi Finals Dec 17, 2021 A. Sillars (Win) bt 7 J. Duncan (Rad) 15/10 15/9
Renny Cup 2021 - Final Dec 18, 2021 A. Sillars (Win) bt P. Compton-Burnett (Etn) 15/11 15/13 15/18 6/15 15/10
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 14, 2021 N. Alizadeh (SPS) bt A. Garson (Rad) 15/9 15/9
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 H. Bridgeman (Etn) bt F. Willis (Clt) 15/6 13/16 15/11
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 L. Massi (SPS) bt J. Codrington (Har) 15/1 15/2
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 8 F. Thomson (Wel) bt A. Karpe (Etn) 1/15 15/9 15/4
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt N. Dyer (SPS) 15/2 15/0
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 M. Kwintner (Che) bt C. Raeside (Cha) 15-4 15-0
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 S. Pike (Ton) bt A. Harker (Win) 15/7 15/11
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 R. Tate (Mar) bt J. Morling (Che) 15/10 15/8
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 M. Barnes (Rad) vs J. Wilson (SPS) 15/11 15/5
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 J. Moretti (SPS) bt M. Lowrey (Wel) 15/2 11/15 15/10
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 G. Stanhope (Har) bt M. Wyman (Mar) 15/4 15/8
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt E. Burton (Mar) 15/0 15/2
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 C. Kirkwood (Mar) bt K. Patel (SPS) 15/5 4/15 15/6
Incledon-Webber Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 R. Quinton (Cha) bt E. Hall (SPS) 15/9 11/15 18/13
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 1 B. Vallat (Win) bt J. Pym (Wel) 15-2 15-0
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 N. Alizadeh (SPS) bt T. Denner (Clt) 15/2 15/1
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 A. Campbell (Clt) bt H. Bridgeman (Etn) 15/5 15/11
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 8 F.Thomson (Wel) bt L. Massi (SPS) 16/14 11/15 15/7
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt F. Moore (Che) 15/4 15/3
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 S. Pike (Ton) bt M. Kwintner (Che) 7/15 15/5 15/0
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 H. Knight (Etn) bt F. Sharp (Mlv) 15/5 15/12
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 4 H. Nicholls (Win) bt T. Bond (Rug) 15/1 15/0
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 3 H. Acheson-Gray (Rad) bt A. Varma (Etn) 15/2 15/8
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 B. Foster (Wgt) bt R. Tate (Mar) 15/5 15/1
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 M. Barnes (Rad) bt J. Moretti (SPS) 15/0 15/0
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt G. Stanhope (Har) 15/2 15/9
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 C. Kirkwood (Mar) bt J. Richardson (Che) 15/10 15/9
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 O. Bamford (Ton) bt R. Quinton (Cha) 15/9 15/3
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 E. Carter (Che) bt N. Prabhu (SPS) 15-8 15-8
Incledon-Webber Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 D. Pandy (SPS) bt 2 S. Seecharan (Ton) w/o
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 15, 2021 1 B.Vallat (Win) bt N. Alizadeh (SPS) 15/6 15/7
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 8 F.Thomson (Wel) bt A. Campbell (Clt) 12/15 15/9 15/6
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt S. Pike (Ton) 15/4 15/6
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 4 H. Nicholls (Win) bt H. Knight (Etn) 15/1 15/3
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 3 H. Acheson-Gray (Rad) bt B. Foster (Wgt) 15/2 15/0
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 6 J. Hazari-Webb (Ton) M. Barnes (Rad) 15/0 15/7
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 O. Bamford (Ton) bt C. Kirkwood (Mar) 15/8 5/15 15/1
Incledon-Webber Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 E. Carter (Che) bt D. Pandy (SPS) 15-8 15-8
Incledon-Webber Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 1 B.Vallat (Win) bt 8 F.Thomson (Wel) 15/0 15/3
Incledon-Webber Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 5 R. Acheson-Gray (Rad) bt 4 H. Nicholls (Win) 15/8 17/15
Incledon-Webber Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt 3 H. Acheson-Gray (Rad) 15/11 12/15 15/8
Incledon-Webber Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 O. Bamford (Ton) bt E. Carter (Che) 15/14 15/2
Incledon-Webber Cup 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 1 B.Vallat (Win) bt 5 R. Acheson-Gray (Rad) 15/4 15/14 15/2
Incledon-Webber Cup 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 6 J. Hazari-Webb (Ton) bt O. Bamford (Ton) 15/10 15/4 15/2
Incledon-Webber Cup 2021 - Final Dec 18, 2021 B Vallat (Win) bt J Harazi-Webb (Ton) 15/1 15/2 15/8
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 J. Mannon (Ton) bt O. Tait (Win) 15/0 15/13
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 O. Frost (Win) bt K. Neu (Mar) 16/13 15/0
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 H. Jacobs (Ton) bt O. Webster (Cha) 15/2 15/4
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 14, 2021 H. Clarke (Etn) bt R. Kirby (Wel) 15/10 15/5
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 A. Munn (Mar) bt H. Owens (Har) 15/5 15/2
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 13, 2021 B. Mallinson (Wel) bt C. Chambers (Har) 15/0 15/3
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 12, 2021 P. Ballingal (Har) bt G. Herring (Clt) 15/12 15/5
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 T. Cox (Mlv) bt C. Quirke (Che) 15/10 15/2
Jim Dear Cup 2021 - First Round Dec 11, 2021 Kirkby (Wel) bt A. Hay (Win) 15/7 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 1 F. Jennings (Hby) bt A. Loder (Cha) 15/1 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 S. Moore (Che) bt L. Brunner (Win) 15/6 15/10
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 B. Wateridge (Rad) bt R. Balmain (Win) 15/12 15/0
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 H. Donald (Rad) bt S. Kingsbury (Win) 15/4 16/13
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 O. Frost (Win) bt J. Mannon (Ton) 15/10 16/13
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 H. Jacobs (Ton) bt R. McGreggor (Win) 15/0 15/3
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 T. Campbell-Johnson (Har) bt K. Dalwood (Hby) 15/2 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 8 A. Searson (Che) bt T. Threlfell (Hby) 15/3 15/0
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 A. Duguid (Etn) bt K. Vujnovic (SPS) 15/12 7/15 15/9
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 N. Baggett (Rad) bt H. Lister (Har) 15/2 15/0
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 H. Clarke (Etn) bt P. Ballingal (Har) 15/7 17/14
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 J. Kirkland (Ton) bt B. Tilbury (Hby) 15/4 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 4 A. Siniscalo (SPS) bt G. Zawoda (Mar) 15/5 15/9
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 3 F. Gunston (Mlv) bt A. Quirke (Che) 15/0 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 H. Evans (Che) bt A. Royle (Har) 18/13 11/15 ret
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 13, 2021 B. Mallinson (Wel) bt A. Munn (Mar) 15/6 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 B. Bratley (Etn) bt H. Porter (Har) 15/2 15/7
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 6 J. Bristowe (Win) bt S. Podder (SPS) 15/2 15/10
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 14, 2021 7 S. Edwards (Wel) bt Z. Cooke-Priest (Mar) 15/6 15/7
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 F. Biddulph (Che) bt O. Oldenhove (Win) 15/4 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 T. Smith-Bingham (Etn) bt F. Barker (Rad) 18/15 15/8
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 T. Cox (Mlv) bt ? Kirkby (Wel) 15/5 14/17 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 E. Hector (Ton) bt B. Hufford-Hall (Har) 15/8 17/14
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 12, 2021 T. Henman (Rad) bt D. Nellen (Etn) 15/10 17/14
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 A. Hogben (SPS) bt J. Harrison (Mlv) 15/5 15/5
Jim Dear Cup 2021 - Second Round Dec 11, 2021 2 S. Clements (Mlv) bt R. Todd (SPS) 15/5 15/9
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 1 F. Jennings (Hby) bt S. Moore (Che) 15/0 15/2
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 B. Wateridge (Rad) bt H. Donald (Rad) 15/6 11/15 15/7
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 O. Frost (Win) bt H. Jacobs (Ton) 5/15 16/11 15/8
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 8 A. Searson (Che) bt T. Campbell-Johnson (Har) 18/13 2/15 15/3
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 N. Baggett (Rad) bt A. Duguid (Etn) 7/15 15/11 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 15, 2021 H. Clarke (Etn) bt H. Hardinges (Mlv) 17/14 15/8
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 M. Herron (Har) bt B. Evans (Mlv) 15/2 15/7
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 4 A. Siniscalo (SPS) bt J. Kirkland (Ton) 15/0 15/6
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 3 F. Gunston (Mlv) bt H. Dighe (Hby) 15/2 15/8
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 H. Evans (Che) bt J. Mitchell (Win) 15/6 15/0
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 13, 2021 B. Mallinson (Wel) bt J. Nelson (Har) 15/12 15/9
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 6 J. Bristowe (Win) bt B. Bratley (Etn) 17/14 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 14, 2021 7 S. Edwards (Wel) bt F. Biddulph (Che)
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 T. Cox (Mlv) bt T. Smith-Bingham (Etn) 15/12 11/15 15/12
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 12, 2021 E. Hector (Ton) bt T. Henman (Rad) 15/8 15/2
Jim Dear Cup 2021 - Third Round Dec 11, 2021 2 S. Clements (Mlv) bt A. Hogben (SPS) 15/1 15/10
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 1 F. Jennings (Hby) bt B. Wateridge (Rad) 15/0 15/0
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 8 A. Searson (Che) bt O. Frost (Win) 15/7 15/8
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 N. Baggett (Rad) bt H. Clarke (Etn) 15/5 15/10
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 13, 2021 4 A. Siniscalo (SPS) bt M. Herron (Har) 15/6 15/2
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 3 F. Gunston (Mlv) bt H. Evans (Che) 15/4 15/2
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 6 J. Bristowe (Win) bt B. Mallinson (Wel) 15/1 15/0
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 15, 2021 7 S. Edwards (Wel) bt T. Cox (Mlv) 15/9 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Fourth Round Dec 14, 2021 E. Hector (Ton) bt 2 S. Clements (Mlv) 15/6 15/6
Jim Dear Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 1 F. Jennings (Hby) bt 8 A. Searson (Che) 15/3 15/1
Jim Dear Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 4 A. Siniscalo (SPS) bt N. Baggett (Rad) 2/15 15/6 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 3 F. Gunston (Mlv) bt 6 J. Bristowe (Win) 15/6 15/5
Jim Dear Cup 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 7 S. Edwards (Wel) bt E. Hector (Ton) 16/13 15/11
Jim Dear Cup 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 1 F. Jennings (Hby) bt 4 A. Siniscalo (SPS) 15/7 15/4
Jim Dear Cup 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 3 F. Gunston (Mlv) bt 7 S. Edwards (Wel) 15/10 15/6
Jim Dear Cup 2021 - Final Dec 18, 2021 F Jennings (Hby) bt F Gunston (Mlv) 15/1 15/8
Senior Girls Doubles 2021 - First Round Dec 16, 2021 Clifton (M. Issacs & S. Trujillo) bt Cheltenham 5 (E. Lewis & B. Cornwell) 12/15 15/8 15/12 15/1012/15 15/8 15/12 15/10
Senior Girls Doubles 2021 - First Round Dec 16, 2021 Marlborough (T. Barber & G. Hornby) bt Cheltenham 6 (H. Oates & R. Coull) 15/0 15/8 15/12
Senior Girls Doubles 2021 - First Round Dec 16, 2021 Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) bt Haileybury (A. Buchan & M. Jennings) 15/1 15/6 15/5
Senior Girls Doubles 2021 - Quarter Final Dec 17, 2021 1. Wellington (F. Sweet & L Redshaw) bt Cheltenham 7 (A. McAuliffe & I. Mace) 15/5 15/4
Senior Girls Doubles 2021 - Quarter Final Dec 17, 2021 Marlborough (T. Barber & G. Hornby) bt Clifton (M. Issacs & S. Trujillo) 15/8 15/10 15/0
Senior Girls Doubles 2021 - Quarter Final Dec 17, 2021 Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) bt Cheltenham 2 (I. Yardley & L. Sutton)vs Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) 15/10 5/15 15/3 15/12
Senior Girls Doubles 2021 - Quarter Final Dec 17, 2021 2. Cheltenham (A. Vivian-Robinson & T. Wood) bt Cheltenham 4 (A. Carter & L. Davis) 15/4 15/5
Senior Girls Doubles 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 Wellington (F. Sweet & L Redshaw) bt Marlborough (T. Barber & G. Hornby) 15/11 15/3 15/1
Senior Girls Doubles 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 Cheltenham (A. Vivian-Robinson & T. Wood) bt Cheltenham 3 (L. Nicholson & O. V-Robinson) 15/6 15/4 15/3
Senior Girls Doubles 2021 - Final Dec 18, 2021 Wellington (F. Sweet & L Redshaw) bt Cheltenham (A. Vivian-Robinson & T. Wood) 15/11 15/10 18/17
Junior Girls Doubles 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 1. Cheltenham (K. Baker & M. Lesley) bt Cheltenham 6 (T. Coley & M. Archer)
Junior Girls Doubles 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 Wellington 5 (C. Tait & G. Hutchinson) bt Wellington 2 (S. Purdom & C. Malone) 15/11 17/15
Junior Girls Doubles 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 Cheltenham 2 (R. Hanbury & M. Fletcher) bt Clifton (I. Maloney & G. Barnes)
Junior Girls Doubles 2021 - Quarter Finals Dec 16, 2021 2. Wellington (L. Hue Williams & O. Holroyd) bt Cheltenham 4 (M. Watson & I. Elliman) 15/6 17/14
Junior Girls Doubles 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 1. Cheltenham (K. Baker & M. Lesley) bt Wellington 5 (C. Tait & G. Hutchinson) 18/13 15/3
Junior Girls Doubles 2021 - Semi Final Dec 17, 2021 2. Wellington (L. Hue Williams & O. Holroyd) bt Cheltenham 2 (R. Hanbury & M. Fletcher) 15/11 15/10
Junior Girls Doubles 2021 - Final Dec 18, 2021 K Baker and M Lesley (Cheltenham) beat L Holroyd and L Hue Williams (Wellington) 6/15 15/2 15/8 15/8